VĖŽIŲ 22

JAUKUMAS, RAMYBĖ, PATOGUMAS

Vėžių g. 22, Palanga.

Tai B energetinės klasės daugiabutis gyvenamasis namas pagrindiniame ir didžiausiame Lietuvos kurorte, Palangoje. Puiki vieta gyventi, ilsėtis ir pramogauti vertinantiems komfortą bei kokybę. Čia namus atras tiek ieškantys vasaros pramogų, tiek norintys Palangos miesto centro triukšmą iškeisti į jaukumą, ramybę ir patogumą.

PROJEKTO VĖŽIŲ 22 PRIVALUMAI

Gyvenimo patogumui, kokybei bei komforto užtikrinimui:

Mažaaukštė statyba

Tik 5 aukštų namas, kuriame suprojektuoti 65 butai nedidelei jaukiai bendruomenei. Pro namo langus atsiveriančio vaizdo neužstos jokie kiti pastatai, nes namo kaimynystėje yra tik aukštos klasės kotedžai ir gyvenamieji namai.

Jauki aplinka

Namo vidiniame kieme vaikams suprojektuota lauko žaidimų aikštelė, suoliukai, namą supa žalia aplinka, šalia teka Rąžės upelis. Galėsite atsipalaiduoti ir pasimėgauti grynu oru, medžių ošimu, ramybe neišeinant iš namų teritorijos. Aplinka pritaikyta judėjimo negalią turintiems asmenims.

Racionalus butų išplanavimas

Gyventojų patogumui suprojektuoti šviesūs butai su dideliais langais, kurie orientuoti rytų, vakarų ir pietų kryptimis, jaukiais balkonais ir nepereinamais kambariais. Juose nėra nereikalingų erdvių ar trukdančių kolonų.

Ekonomiški ir šilti butai

Reguliuojamas dujinis šildymas, galimybė įsirengti grindinį šildymą vonios kambaryje, sandarūs A klasės langai leis jums taupyti šilumą ir pinigus, savo namuose mėgautis tyla bei ramybe.

Liftas

Į požeminį garažą ir iš jo galėsite keliauti liftu, todėl grįžus iš vos už 300 m esančio didžiausio Palangos prekybos centro „Maxima“ XX nereikės tempti pirkinių maišų laiptais.

Patogus automobilių parkavimas

Suprojektuotos atskiro naudojimo automobilių stovėjimo vietos požeminėje ir antžeminėje automobilių stovėjimo aikštelėse, kuriose įsigiję automobilio stovėjimo vietą galėsite nesukti galvos, kur pastatyti automobilį grįžus iš darbo ar vėlai vakare.

Strategiškiai patogi miesto vieta

Netoliese rasite pagrindines miesto įstaigas (mokyklas, darželius ir kt.), Palangos botanikos parką, supantį gintaro muziejų, Palangos sporto centrą ir stadioną (areną), šalia yra prekybos centras „Maxima“ XX bei autobusų stotis. Mėgstantiems vakarieniauti ne namie restoranai ir kavinės pasiekiami vos per 15-20 minučių pėsčiomis. Palangos tiltą dviračiu galėsite pasiekti vos per 10 min. dviračių takais, todėl jūros ošimu galėsite mėgautis kiekvieną dieną, o norintiems pajusti Palangos naktinio gyvenimo ritmą, vos 1500 m iki Basanavičiaus gatvės, kurioje rasite pagrindinius Palangos barus, kavines ir klubus.

Puiki investicija

Strategiškai patogi miesto vieta ir racionalus butų išplanavimas – puikus derinys renkantis butus tiek gyvenimui, tiek investicijai. Čia rasite visko, ko reikia ramiam ir patogiam gyvenimui, poilsiui bei pramogoms.

Butų apdaila ir įrengimas

Mūro sienos tinkuotos, nuglaistytos ir nudažytos.

Grindys užlygintos smėliniu betonu, paklota laminato danga. San. mazge, koridoriuje ir virtuvės zonoje išklijuotos plytelės.

Lubos – glaistytas ir nudažytas perdangos monolitas, san. mazge, koridoriuje ir virtuvės zonose sumontuotos pakabinamos lubos iš gipskartonio plokščių, kurios nuglaistytos ir nudažytos.

Įrengti radiatoriai ir (kur numatyta) pastatomi konvektoriai ant kojelių. Įrengiamas elektrinis grindinis šildymas vonios patalpoje bei virtuvės zonoje po plytelėmis.

San. mazge į ortakį sumontuoti buitiniai ventiliatoriai su grotelėmis, elektrinis gyvatukas, dušas, klozetas, kriauklė.

Nuo šalto ir karšto vandens stovų vamzdžiai su aklėmis privedami iki virtuvės patalpų, iki numatomų san. mazgo patalpų atvedami karšto ir šalto vandens įvadai, sumontuojami šalto ir karšto vandens skaitikliai laiptinėse esančiose kolektorinėse spintose. Nuotekų vamzdžiai privedami iki numatomų būsimųjų san. mazgo ir virtuvės prietaisų.

Išvedžioti elektros laidai, pastatytos potinkinės paskirstymo ir montažinės dėžutės, vietomis įrengiamos rozetės, jungikliai ir šviesos patronai, taip pat įrengiamas elektros skydelis, kuriame sumontuoti automatiniai jungikliai. Įrengiami telefono-kompiuterio kištukiniai lizdai ir TV kištukiniai lizdai, autonominiai priešgaisrinės signalizacijos davikliai pagal namo projektą.

Vieta mieste

Čia rasite visko, ko reikia ramiam ir patogiam gyvenimui, poilsiui bei pramogoms.

Loading map...

Loading